KST
Zľavy na ubytovaní
Horský hotel Bystrička na Orave Tlačiť E-mail

Horský hotel Bystrička na Orave ponúka 10 % zľavu. Kontakt: Ing.Dušan Mikušiak, +421915338811, +4219915854111, mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Zariadenie Bystrička na Orave sa nachádza v lokalite Dierová na Orave, pozdĺž ktorej tečie rieka Orava, v tichom horskom prostredí, na hranici Malej a Veľkej Fatry - cca 4 km od "križovatky" Oravy a Liptova. Vzhľadom na skutočnosť, že je súčasťou centra cestovného ruchu v tejto lokalite, poskytuje bohaté možnosti na oddych, šport, turistiku a rekreáciu pre všetky vekové kategórie klientov počas celého roka.

Spôsob dopravy:

Atraktívnym motorovým vláčikom z Kraľovian (zastávku tu majú všetky rýchliky ako aj osobné vlaky). Tu sa prestupuje na malý motorový vlak, smer Dolný Kubín. Vláčik má prvú zastávku priamo na našom záchytnom parkovisku - Kraľovany zastávka (je to prvá zastávka po prvom železničnom priecestí cca 300 m od železničneho pricestia).

Autom z Kraľovian, smer Dolný Kubín cca 4 km, asi 300 m po prvom železničnom priecestí po pravej strane (z Dolného Kubína smer Kraľovany cca 12 km po ľavej strane) sa nachádza parkovisko, kde si môžete ponechať Váš dopravný prostriedok.  Pri prichode na parkovisko Vám naši zamestnanci naložia batožinu na nákladnú lanovku a vyvezú do zariadenia. Doprava batožiny lanovkou je zahrnutá v cene pobytu. Zariadenie Bystrička je vzdialené cca 10 minut , 800 m od parkoviska, príjemnej prechádzky prekrásnou prírodou, ktorá obklopuje zariadenie.

Upozornenie: Z dôvodu bezpečnosti nákladná lanovka premáva z parkoviska na zariadenie Bystrička iba počas dňa, vo večerných hodinách nepremáva!  

Úplná ponuka horského hotela Bystička vrátane cenníka TU.

 

Vyhľadávanie

Logo Ministerstva školstva vedy a výskumu

Logo Interreg Poľsko Slovensko

logo Freemap.sk

logo Informačný systém KST

logo portál Cesta SNP

znacenie-300x192
Predplate si časopis Krásy Slovenska

logo Bratislavského samosprávneho kraja

logo Trnavského samosprávneho kraja

logo Trenčianskeho samosprávneho kraja

logo Nitrianskeho samosprávneho kraja

logo Žilinského samosprávneho kraja

logo Banskobystrického samosprávneho kraja

logo Horskej záchrannej služby

Obálka knihy Pohľad do dejín značenia
casopis_krasy

nove_odkazy

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV
ZÁBORSKÉHO 33,  831 03 BRATISLAVA 3
Tel: + 421 2 44 45 11 21 (organizačná pracovníčka)
Tel: + 421 2 44 45 40 88  (generálny sekretár)
E-mail: ustredie@kst.sk
KONTAKT 
Hodiny pre verejnosť a členskú základňu na ústredí: Po-Pi: 8:00 - 16:00.
Presný čas návštevy je potrebné vopred dohodnúť.