KST
Výsledky Regionálne kolo - Liptov Tlačiť E-mail
Výsledkovú listinu Regionálne kolo - Liptov, konaných dňa 23.4.2022 v Hubovej nájdete na tomto odkaze:  Výsledková listina Region Liptov ( Hubová 22.4.2022 )
Pokiaľ máte, ako účastníci tohto podujatia, fotografie alebo video, môžete nám ich zaslať priamo, alebo formou odkazu na úložisko.
E-mailová adresa pre zasielanie je: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Vopred ďakujeme.
 
Medzinárodné majstrovstvá v TOB za rok 2021 Tlačiť E-mail
???? V sobotu 23.4.2022 sa v Hubovej pri Ružomberku konali medzinárodné ???????? ???????? majstrovstvá v Turisticko-orientačnom behu za rok 2021. Počasie z rána bolo svieže jarné ☁️ ???? , ale počas dňa sa krásne vyjasnilo a na reprezentujúcich pretekárov behajúcich po náročnej kopcovitej ???? trati sa usmialo ☀️ slnko.
 
Slovenskú reprezentáciu tvorili pretekári ????‍♂️????????‍♀️ zo 14 klubov/oddielov (TOM Priatelia Kysúc, TOM Karpatskí vlci Častá, KST Kolačín, KST Námestovo, TOM Červík Svit, Detský outdoorový klub STOPA, Draci Zborov nad Bystricou, TOM ZŠ Bátovce, TOM Gombášania Hubová, TOM Sivec Košická Belá, TOM Tulák Čadca, MFC, Turist klub Liptovské Sliače, TOM ŠKM Stará Ľubovňa), ktorým sa aj rovnaký počet medailí, t.j. 14 podarilo získať, za čo im srdečne gratulujeme. Medzinárodnými majstrami ???? z našich radov sa stali Andrea Zavacká (TOM Červík Svit), Jakub Kuniak (TOM Gombášania Hubová), Jana Mihoková (TOM Sivec Košická Belá),
Štefan Klein (TOM Sivec Košická Belá), pred ktorých výkonmi ???? sa skláňame a ???? tlieskame.
 
Ďakujeme organizátorom a všetkým zúčastneným za vytvorenie priateľskej atmosféry a už teraz sa tešíme na ďalšie majstrovstvá, ktoré by sa mali konať tento rok na jeseň v Českej republike.
Pokiaľ máte, ako účastníci tohto podujatia, fotografie alebo video, môžete nám ich zaslať priamo, alebo formou odkazu na úložisko.
E-mailová adresa pre zasielanie je: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.   Vopred ďakujeme.
 
Propozície pretekov TOB na sezónu 2022 Tlačiť E-mail
 
Nová časomeračská technológia Tlačiť E-mail
Tak ako ste minulý rok mnohí zaregistrovali, na niektorých pretekoch ????????‍♀️????‍♂️ TOB sa začala skúšobne používať nová časomeračská ⏱ technológia, ktorá umožňuje aj kontrolu azimutového ???? úseku.
Tento rok by sme chceli použiť čipovú technológiu na všetkých kolách Slovenského pohára ???? a tiež na Majstrovstvách SR ????????????a Medzinárodných majstrovstvách.
????Ak náhodou ešte niekto nevie ako jednoducho tieto čipy fungujú, na tomto videu si to môžete pozrieť:
 
Rozpis plánovaných pretekov TOB na sezónu 2022 Tlačiť E-mail
Milí priaznivci TOB, nakoľko sa od dnes 14.3.2022 možu konať všetky hromadné akcie bez obmedzení, tak je vysoko pravdepodobné, že sezóna 2022 bude pre preteky TOB priaznivá a stihnú sa zorganizovať všetky podľa plánovaného rozpisu, na ktoré ste samozrejme všetci srdečne vítaní.
rozpis_TOB_2022a
 
Medzinárodné výkonostné triedy Tlačiť E-mail
 Zoznam pretekárov, ktorí získali v minulosti výkonostné triedy.
 
Výsledkové listiny 2021 Tlačiť E-mail

Celkové výsledky Slovenského pohára v TOB:
Výsledky Majstrovstiev SR v TOB:
 
MS TOB v Častej v médiach Tlačiť E-mail
Tí z vás, ktorí ešte nevideli reportáž z Majstrovstiev Slovenska TOB, ktoré sa uskotočnili 14.09.2019 v Častej, si ju môžu pozrieť na tomto linku:
TOB_v_JOJ
 
Turisticko-orientačný beh (TOB) - upravené PRAVIDLÁ 2021 Tlačiť E-mail

Logo TOBSekcia mládeže KST dáva na vedomie organizátorom, inštruktorom, pretekárom a v neposlednej rade aj priaznivcom TOB, že od 19.09. 2021 nadobudli platnosť upravené pravidlá TOB.

Zmeny oproti predchádzajúcim pravidlám sú v kategóriách, azimutoch a ďalších disciplínach. Nový šat dostali obrázky v KPČ, ktoré boli doplnené aj o ďalšie obrázky zaujímavých miest. Neprehliadnite preto tieto nové pravidlá, venujte im pozornosť.

 
Výsledkové listiny 2019 Tlačiť E-mail
Čítať celý článok...
 
Výsledkové listiny PTZ a TOB Tlačiť E-mail
Čítať celý článok...
 


Vyhľadávanie

Logo Ministerstva školstva vedy a výskumu

Logo Interreg Poľsko Slovensko

logo Freemap.sk

logo Informačný systém KST

logo portál Cesta SNP

znacenie-300x192
Predplate si časopis Krásy Slovenska

logo Bratislavského samosprávneho kraja

logo Trnavského samosprávneho kraja

logo Trenčianskeho samosprávneho kraja

logo Nitrianskeho samosprávneho kraja

logo Žilinského samosprávneho kraja

logo Banskobystrického samosprávneho kraja

logo Horskej záchrannej služby

Obálka knihy Pohľad do dejín značenia
casopis_krasy

nove_odkazy

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV
ZÁBORSKÉHO 33,  831 03 BRATISLAVA 3
Tel: + 421 2 44 45 11 21 (organizačná pracovníčka)
Tel: + 421 2 44 45 40 88  (generálny sekretár)
E-mail: ustredie@kst.sk
KONTAKT 
Hodiny pre verejnosť a členskú základňu na ústredí: Po-Pi: 8:00 - 16:00.
Presný čas návštevy je potrebné vopred dohodnúť.